Програма "Синтез на замовлення"

Хімічна компанія "Сполука" запрошує хіміків-синтетиків до співробітництва за програмою "Синтез на замовлення". Суть програми полягає в синтезі замовлених нашим підприємством речовин, які можуть бути використані в якості реагентів.

Порядок роботи за цією програмою такий:

1. Ви надаєте список сполук, які зможете синтезувати в кількості від 1 г до 100 г. Ці речовини повинні мати реакційноздатні групи або реакційні центри. Список може бути наданий у електронному вигляді (sdf-файл або db-файл у форматі ISIS 2.1.1) або в рукописній формі.

Увага! Якщо це Ваш перший контакт с Хімічною компанією "Сполука", то просимо заповнити анкету у форматі MS Word та надіслати її нам по E-mail. Робота з постачальником починається тільки після вводу в комп'ютер основної інформації про нього.

2. Спеціалісти підприємства аналізують список і вносять вибрані сполуки в базу для представлення. Терміни поставки, кількість речовини та вартість обговорюються окремо для кожної сполуки після одержання замовлення на її синтез.

3. Для всіх поставлених сполук проводиться ПМР-аналіз на чистоту зразка. Вміст основної речовини повинен бути не менше 90%. У випадку негативного результату спектрального аналізу зразок повертається постачальникові. Приймаються тільки зразки з позитивними спектрами і за них проводиться розрахунок.

В будь-який час постачальник може одержати інформацію про прийняті сполуки у відділі роботи з постачальниками, вказавши номер сполуки й дату поставки.

Якщо Ви потребуєте більш детальної інформації про цю програму, звертайтеся до нас.

Контакти

Детальну інформацію з усіх питань Ви можете отримати в офісі Хімічної компанії "Сполука"

Пишіть нам за адресою:

Хімічна компанія "Сполука"
вул. Мурманська , б. 5
02660, м. Київ
Україна

Телефонуйте:

+38 044 391 66 18
додатковий 9128 (відділ поставок)

Надсилайте повідомлення електронною поштою:
spoluka@spoluka.com

Відділ роботи з постачальниками: supply@spoluka.com

Відділ обробки списків:
list@spoluka.com