Програма "Консигнація білдінг-блоків"

Хімічна компанія "Сполука" запрошує хіміків-синтетиків до співпраці за програмою "Консигнація білдінг-блоків". Суть програми полягає в прийнятті підприємством Вашої продукції в кількості 1-5 г для наступної реалізації протягом 1 року з оплатою після її продажу.

Порядок роботи за цією програмою такий:

1. Ви надаєте список речовин, які згодні передати на консигнацію в кількості не менше 1 г. Ці речовини повинні мати реакційноздатні групи або реакційні центри. Список може надаватися в електронному вигляді (sdf-файл або db-файл у форматі ISIS 2.1.1) або в рукописній формі.

Увага! Якщо це Ваш перший контакт з Хімічною компанією "Сполука", то просимо заповнити анкету у форматі MS Word та надіслати її нам по E-mail). Робота з постачальником починається тільки після вводу в комп'ютер основної інформації про нього.

2. Спеціалісти підприємства аналізують список і вибирають сполуки для консигнації. Для кожної сполуки обговорюються термін поставки, кількість речовини та вартість. Після цього оформлюється замовлення.

3. На тарі з речовиною необхідно вказати присвоєний номер (F0000-0000), кількість речовини (в г або мг) і номер замовлення (р000). Доставка зразків спецпоштою здійснюється за рахунок підприємства (попередньо зв'яжіться з нами).

4. Для всіх поставлених сполук проводиться аналіз на чистоту зразка і відповідність структури. Вміст основної речовини повинен бути не менше 95%. У випадку негативного результату спектрального аналізу зразок повертається постачальникові. Зразки з позитивними спектрами приймаються на консигнацію.

5. Після реалізації зразка підприємство повідомляє постачальника про факт продажу і проводить розрахунок.

6. Після закінчення 1 року з дня оформлення поставки нереалізовані зразки повертаються постачальникові.

В будь-який час постачальник може одержати інформацію про прийняті сполуки у відділі роботи з постачальниками, вказавши номер сполуки і дату поставки.

Якщо Ви потребуєте більш детальної інформації про цю програму, звертайтеся до нас.

Контакти

Детальну інформацію з усіх питань Ви можете отримати в офісі Хімічної компанії "Сполука"

Пишіть нам за адресою:

Хімічна компанія "Сполука"
вул. Мурманська , б. 5
02660, м. Київ
Україна

Телефонуйте:

+38 044 391 66 18
додатковий 9128 (відділ поставок)

Надсилайте повідомлення електронною поштою:
spoluka@spoluka.com

Відділ роботи з постачальниками: supply@spoluka.com

Відділ обробки списків:
list@spoluka.com