Програма "Комбінаторний синтез"

Хімічна компанія "Сполука" запрошує хіміків-синтетиків до співпраці за програмою "Комбінаторний синтез". Суть програми полягає в синтезі сполук шляхом варіювання замісників.

Порядок роботи за цією програмою такий:

1. Ви обговорюєте з нашими спеціалістами-хіміками базові структури (скефолди) і радикали для утворення комбінаторних бібліотек, уточнюєте схеми синтезу й терміни виконання. Після складання бібліотеки проводите підбір необхідних реагентів.

Увага! Якщо це Ваш перший контакт з Хімічною компанією "Сполука", то просимо заповнити анкету або у форматі MS Word та надіслати її нам по E-mail. Робота з постачальником починається тільки після вводу в комп'ютер основної інформації про нього.

2. Одержуєте замовлення на синтез комбінаторних бібліотек.

3. Протягом оговореного в замовленні часу проводите лабораторне дослідження й уточнення схем, а потім виконуєте синтез сполук. При поставці готових зразків на пробірках необхідно вказати присвоєний номер (F0000-0000), кількість речовини в мг і номер замовлення (р000). Підприємство може надати Вам реактиви для виконання замовлень за цією програмою і тару для пакування зразків. Доставка зразків спецпоштою здійснюється за рахунок підприємства (попердньо зв'яжіться з нами).

4. Для всіх поставлених сполук проводиться ПМР-аналіз на чистоту зразка й відповідність структури. Вміст основної речовини повинен бути не менше 90%. У випадку негативного результату спектрального аналізу зразок повертається постачальникові. Зразки з позитивними спектрами приймаються на склад підприємства і за них проводиться розрахунок.

5. Результати всіх синтезів здаються в Хімічну компанію "Сполука" на попередньо обговорених умовах.

В будь-який час постачальник може одержати інформацію про прийняті сполуки у відділі роботи з постачальниками, вказавши номер сполуки та дату поставки.

Якщо Ви потребуєте більш детальної інформації про цю програму, звертайтеся до нас.

Контакти

Детальну інформацію з усіх питань Ви можете отримати в офісі Хімічної компанії "Сполука"

Пишіть нам за адресою:

Хімічна компанія "Сполука"
вул. Мурманська , б. 5
02660, м. Київ
Україна

Телефонуйте:

+38 044 391 66 18
додатковий 9128 (відділ поставок)

Надсилайте повідомлення електронною поштою:
spoluka@spoluka.com

Відділ роботи з постачальниками: supply@spoluka.com

Відділ обробки списків:
list@spoluka.com