Програма "Колекція сполук"

Хімічна компанія "Сполука" запрошує хіміків-синтетиків до співробітництва за програмою "Колекція сполук". Суть програми полягає в купівлі підприємством сполук із Вашої колекції.

Порядок роботи за цією програмою такий:

1. Ви надаєте списки речовин, які готові продати нам. Просимо розділяти списки наявних сполук і сполук, які можна синтезувати за короткий термін (1-2 місяці). Список може надаватися в електронному вигляді (sdf-файл або db-файл у форматі ISIS 2.1.1) або в рукописній формі.

Увага! Якщо це Ваш перший контакт з Хімічною компанією "Сполука", то просимо заповнити анкету форматі MS Word та надіслати її нам по E-mail). Робота з постачальником починається тільки після вводу в комп'ютер основної інформації про нього.

2. Спеціалісти підприємства аналізують список і роблять замовлення на вибрані сполуки.

3. Термін виконання замовлення - від 2-3 тижнів до 1-3 місяців. На пробірці з речовиною необхідно вказати присвоєний номер (F0000-0000), кількість речовини в мг і номер замовлення (р000). Просимо оперативно інформувати нас про сполуки, які Ви не зможете поставити. Підприємство може надати Вам тару для пакування зразків. Доставка зразків спецпоштою здійснюється за рахунок підприємства (попередньо зв'яжіться з нами)

4. Для всіх поставлених сполук проводиться ПМР-аналіз на чистоту зразка і відповідність структури. Вміст основної речовини повинен бути не менше 90%. У випадку негативного результату спектрального аналізу зразок повертається постачальникові. Зразки з позитивними спектрами приймаються на склад підприємства і за них проводиться розрахунок.

В будь-який час постачальник може одержати інформацію про прийняті сполуки у відділі роботи з постачальниками, вказавши номер сполуки й дату поставки.

Якщо Ви потребуєте більш детальної інформації про цю програму, звертайтеся до нас.

Контакти

Детальну інформацію з усіх питань Ви можете отримати в офісі Хімічної компанії "Сполука"

Пишіть нам за адресою:

Хімічна компанія "Сполука"
вул. Мурманська , б. 5
02660, м. Київ
Україна

Телефонуйте:

+38 044 391 66 18
додатковий 9128 (відділ поставок)

Надсилайте повідомлення електронною поштою:
spoluka@spoluka.com

Відділ роботи з постачальниками: supply@spoluka.com

Відділ обробки списків:
list@spoluka.com