Програми для хіміків

Шановні колеги!

Хімічна компанія "Сполука", заснована у 2005 році в м. Києві (Україна), сьогодні найбільший в Україні виробник та експортер органічних сполук для високопродуктивного біоскринінгу. Споживачами його продукції є більше ніж 600 провідних фармацевтичних, біотехнологічних та агрохімічних компаній Європи, Північної Америки, Австралії та Японії.

Одним із основних пріоритетів Хімічної компанії "Сполука" є широка підтримка вітчизняних наукових колективів та окремих хіміків-органіків, об'єднання їх діяльності в рамках міжнародних дослідницьких та синтетичних програм.

ЗАПРОШУЄМО ВАС ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В НАШИХ ПРОГРАМАХ:

 • Колекція хімічних сполук

  Для роботи за цією програмою просимо надсилати списки наявних органічних сполук, або тих, які можуть бути синтезовані за короткий час (1-2 місяці). Перевага надається речовинам, до структури яких входять гетероциклічні фрагменти та фармакофорні замісники.

 • Консигнація

  За цією програмою Хімічна компанія "Сполука" приймає на склад Вашу продукцію для подальшої реалізації протягом 1 року, з оплатою після її продажу.

 • Консигнація білдінг-блоків

  За цією програмою Хімічна компанія "Сполука" приймає на склад Ваші білдінг-блоки у кількості не менше 1 г для подальшої реалізації протягом 1 року з оплатою після продажу.

 • Синтез на замовлення

  Хімічна компанія "Сполука" зацікавлена в отриманні вихідних речовин (від 1 г до 100 г), що можуть бути використані як реагенти для комбінаторного синтезу. Для роботи за цією програмою просимо надсилати списки сполук, до складу яких входять реакційноздатні групи.

 • Комбінаторний синтез

  а цією програмою Ви синтезуєте комбінаторні бібліотеки, які налічують 300-500 сполук із попередньо узгодженими базовими структурами та замісниками. Можлива робота як за авторськими ідеями, так і за пропозиціями Хімічної компанії "Сполука".

 • Хімічна компанія "Сполука" запрошує до взаємовигідної співпраці як науково-дослідні колективи, так і окремих хіміків-органіків України та ближнього зарубіжжя. Ви можете прийняти участь у наших програмах або запропонувати свої проекти.

  За детальнішою інформацією про Хімічну компанію "Сполука", її програми і пропозиції та умови співробітництва звертайтеся до нас.

Контакти

Детальну інформацію з усіх питань Ви можете отримати в офісі Хімічної компанії "Сполука"

Пишіть нам за адресою:

Хімічна компанія "Сполука"
вул. Мурманська , б. 5
02660, м. Київ
Україна

Телефонуйте:

+38 044 391 66 18
додатковий 9128 (відділ поставок)

Надсилайте повідомлення електронною поштою:
spoluka@spoluka.com

Відділ роботи з постачальниками: supply@spoluka.com

Відділ обробки списків:
list@spoluka.com